3 dietetyków i trenerów personalnych przygotuje dla Ciebie:

Plan Dietetyczny

Dopasowany indywidualnie do Twoich celów.

Plan Treningowy

Przygotujemy plan, który będziesz w stanie zrealizować w każdej sytuacji, zarówno w domu, jak i na siłowni.

Suplementacja

Odpowiednio dobrana pod Twoje potrzeby treningowe oraz zdrowotne.

Filmiki z przykładowymi treningami

Po wykupieniu abonamentu otrzymasz dostęp do filmików z treningami i ćwiczeniami, na których pokazujemy poprawną technikę ich wykonania.

Prostota posiłków

Posiłki przygotujesz szybko i bez wydawania dużej ilości pieniędzy.

Stały kontakt ze swoim dietetykiem i trenerem

W każdej chwili możesz zadać pytanie – jesteśmy dostępni dla Ciebie przez 4 tygodnie.

Twój Indywidualny plan dietetyczny i treningowy

Indywidualnie dopasowane treningi

Skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki nim poprawisz kondycję i figurę.

Wymarzone zmiany i osiągnięte cele

To podstawa naszej pracy. Bez tego nie byłoby tylu naszych zadowolonych klientów!

Plan dostosowany do Ciebie

Spotkania w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie kolidują z pracą i innymi obowiązkami.

Szybko widoczne efekty

Nic tak bardzo nie motywuje do dalszej pracy jak obserwacja tego, w jaki sposób zmienia się sylwetka.

Indywidualny plan dietetyczny i treningowy

Pan Trenuje to synonim najlepszych treningów,

jakie przynoszą wymierne efekty i spektakularne metamorfozy zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla zaawansowanych sportowców. Zapewniamy profesjonalną opiekę certyfikowanych instruktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego Klienta. Wspólnie dostosujemy plan treningowy wraz z uwzględnieniem preferowanych ćwiczeń, częstotliwości treningów oraz wymarzonego celu. Każde spotkanie to satysfakcjonujący krok ku poprawie sylwetki, nowej, odświeżającej energii do działania i wielu innych zaskakujących korzyści dla zdrowia i ogólnego samopoczucia. Skontaktuj się z nami – służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą przy odpowiednim wyborze jednego z naszych pakietów treningowych.

Naszą współpracę rozpoczniemy od dogłębnej konsultacji żywieniowej i prześledzimy Twój dotychczasowy styl życia. Na podstawie konsultacji i wypełnionego kwestionariusza żywieniowo-treningowego przygotujemy dla Ciebie specjalny plan na Twoją formę.

Trening w domu nie musi być nudny i nieefektywny! Zaufaj ekspertom, a efekty pracy zobaczysz w bardzo krótkim czasie! Nie musisz posiadać maszyn i wielkich ciężarów, żeby zrobić wymarzoną sylwetkę.

Jeśli posiadasz dostęp do siłowni stworzymy taki plan, aby zmaksymalizować Twoje założone efekty.

A gdy zabraknie Ci motywacji, to wspólnymi siłami odnajdziemy ją i sprawimy, że się nie poddasz!

Zaufaj ekspertom i spraw sobie metamorfozę na całe życie.

Raz w tygodniu będziemy czekać na Twój raport, który będzie zawierał:

  • pomiary ciała, w tym wagę i obwody
  • zdjęcia ciała
  • ankietę o Twoich subiektywnych odczuciach z przebiegu całego tygodnia

Raz w miesiącu będziemy przeprowadzać na rozmowę w formie transmisji wideo lub na żywo.

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”

– Walt Disney

Metamorfozy

Nasz zespół

Trener Mateusz

Absolwent szkoły wyższej o kierunku dietetyka. Certyfikowany instruktor w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness school” W zawodzie Trenera i instruktora wyróżnia się indywidualnym podejściem do podopiecznych.

Trener Patryk

Absolwent szkoły wyższej o kierunku dietetyka. Certyfikowany instruktor w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness school” Pasjonat dietetyki, w zawodzie zawsze szuka optymalnych rozwiązań. Niezwykle dokładny i pracowity a przy tym tolerancyjny w swych poglądach na temat żywienia.

Trener Daniel

Absolwent szkoły wyższej o kierunku dietetyka. Certyfikowany instruktor w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness school” Pracuje z pasji, w jego słowniku słowo nuda nie występuje. Zaraża innych pozytywną energią i motywuje do działania.

Pan Trenuje to inicjatywa powstała dzięki trójce niezwykłych gentlemanów: Mateusza, Daniela oraz Patryka. Dla nas świat bez sportu po prostu nie istnieje! Dlatego też zrodził się pomysł, aby połączyć wszystkie nasze pozytywne cechy w jeden wielki projekt. W ten sposób powstała strona internetowa, na której możesz znaleźć kontakt do nas – absolwentów szkoły wyższej o kierunku dietetyka, a także certyfikowanych instruktorów z międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów “Profi Fitness School”. Potrafimy skutecznie zmotywować do działania oraz osiągnąć to, co do tej pory było uważane za nieosiągalne. Wspólnie przygotowaliśmy trzy specjalne pakiety treningowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, dzięki którym każdy z naszych klientów może osiągnąć upragnioną wagę i sylwetkę. Uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych mówią wszystko!

Kontakt